Aktivní členové radioklubu OK2KPTJenda (OK2BJX)

Jenda je vedoucím operátorem OK2KPT. Nepamatujeme, že by někdy chyběl na nějaké akci a závody bez něj si neumíme představit. Věnuje se také přípravě a udržování zařízení na závody.


Hubert (OK2VIR)

Hubert se věnuje hlavně rozšiřování, údržbě a opravám packetového nódu OK0NO, jehož je sysopem.


Kamil (OK2VAQ)

Kamil nevynechá jediný závod a spolu s Jendou zajišťuje i přípravu, povolení a podobně. Kromě toho je jeho úkolem vyhodnocení závodů a odeslání deníků.


Roman (OK2NTA)

Roman se, vzhledem ke svému QTH, chystá na provoz na krátkých vlnách, ale to v žádném případě neznamená, že by ho VKV přestalo zajímat. Můžete ho proto pravidelně slýchat pod značkou OL7B.


Jirka (OK2UPY)

Účastní se většiny závodů, podílí se na přípravě zařízení. Zařizuje a stárá se o provoz webových stránek klubu.


Leo (OK2ULJ)

Účastní se většiny závodů, podílí se na přípravě zařízení. Je členem týmu udržujícího packetový node OK0NO.


Petr (OK2XJC)

Petr se v poslední době velmi zajímá o mikrovlny a především jeho zásluhou, je naše závodní značka OL7B v posledním roce slyšet i v pásmu 23cm. Snad brzy přibudou i další pásma.

Michal

Michal je povoláním lékař a tak nám poskytuje zdravotnické zabezpečení. Můžeme tedy směle provádět naše nebezpečné manipulace se stožárem, protože první pomoc je nedaleko. Zatím však s námi neměl moc práce a tak je, samozřejmě kromě amatérské činnosti, jeho hlavním úkolem podávat slivovici po odvedené práci.

Roman

Roman se účastní některých závodů a dosáhl naprostého mistrovství v ovládání našeho software pro evidenci spojení. Pokud sedí u počítače, nikdy neuděláme duplicitní spojení. Navíc je zdatným konstruktérem mechanických částí a designérem našich webových stránek. (ten pes je totiž droid)

Lenka

Lenka je nejmladší členkou klubu. Dokáže upéci výborné buchty a zajišťuje naší ochranu ve dne v noci se svým poslušným psem Lakym.


Jirka (OK2BLF)

Jirka je vždy vítanou posilou týmu. V posledních letech se však závodů účastní opět v plném nasazení. Humorista s příjemným knírkem.

Víťa

Naprosto nezdokumentovatelná doba členství svědčí o ochotě nasazovat volný čas i když není čas. V současné době pobývá v USA a přínos pro klub představuje jeho mezinárodní výskyt a kontakty.


Petr

Druhý z našich zámořských členů. Nikdy neřekne ne a pokud to řekne, tak jej nikdo neslyší. Taky bydlí v USA a i přes velkou vzdálenost cítíme jeho členství.Značku OK2KPT, kterou používá radioklub Vratimov,
můžete slyšet na pásmech již více než 40 let.
Od roku 2003 nás můžete slyšet i pod značkou OL7B.